O mnie (About Me)

 
Nazywam się Kinga Krzęczko. Pochodzę z Polski, ze Stargardu Szczecińskiego, ale obecnie mieszkam w Irlandii, w Naas (ok 30 km od Dublina).
Fotografia nie była moją pasją od zawsze, chociaż towarzyszyła mi od urodzenia. Zawładnęła moim sercem dopiero w Irlandii i jestem przekonana, że już tak pozostanie. Lubię różne rodzaje fotografii, od pejzażu po makrofotografię, ale najbardziej lubię fotografować ludzi, kreować inną rzeczywistość, uciekać w świat fantazji. Moje fotografie są bardzo często odbiciem stanu mojej duszy…
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju mojej pasji i miłości do fotografii, i tym, którzy mnie nieustannie wspierają.
Zapraszam również do polubienia mojego fanpage’a na Facebook’uhttps://www.facebook.com/pages/Photography-by-Kinga/434973763229381
 
My name is Kinga Krzęczko. I come from Poland, from Stargard Szczeciński, but I live in Ireland in Naas (30 km from Dublin).
Photography hasn’t been my passion since always, but it has been close to me since I was born. It took my heart after coming to Ireland and I’m sure it will stay with me forever. I like any type of photography, from landscapes to macro, but most of all I like to take photos of people, create different reality, escape into fantasy world. My photographs are often a reflection of my feelings, mood, state of my soul….
I would like to thank to everyone that contribute to growth of my passion and love to photography, and those that support me all the time.
You can also like my Facebook fanpage: https://www.facebook.com/pages/Photography-by-Kinga/434973763229381
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *